NASIL REZERVASYON YAPARIM?


Europamundo.com web sayfasına girin: www.europamundo.com/eng

Ekranın sağ tarafındaki Find your tour butonunu tıklayın

Tur arama sayfasında Multi Filter fonksiyonunu kullanarak aşağıdaki kriterlerden bir veya birkaç tanesini girerek istediğiniz tur programlarını listeleyebilirsiniz.


Önemli: Daha çok bilgi/kriter girme daha kişiye özel tur programı listelenmesini sağlar fakat aynı zamanda da seçenek sayısını azaltır.

Choose countries: Ziyaret etmek istediğiniz bir veya birden fazla ülkeyi seçin

Choose cities: Ziyaret etmek istediğiniz bir veya birden fazla şehri seçin

Select starting city: Tur programına başlamak istediğiniz şehri seçin

Select departure month: Seyahate çıkmak istediğiniz ayı seçin

Select room type: single / shared (double) / triple / quadriple oda tiplerinden birini seçin

Price range: Tur programının fiyat aralığını seçin

Days range: Tur programının uzunluğunu seçin


Girdiğiniz bu bilgiler sonucunda ekranın sağ orta kısmında tur programları en düşük fiyattan başlayarak listelenir.

Tur programının üzerine tıklayarak veya “view details” butonunu kullanarak programın detay sayfasına girebilir, burada günlük detaylı program, konaklanacak oteller, tur fiyatına dahil olan hizmetleri inceleyebilirsiniz.Fiyat teklifi alma:

Tur detay sayfasının sağ tarafında yer alan Quote your tour butonunu tıklayın

Açılan yeni sayfada:

1) Select the departure date: Tura çıkış tarihini seçin

2) Passengers and room selection: oda tipinizi seçin

Single: Tek kişi fiyat farkı ödeyerek tek kişilik odada konaklamak istiyorsanız.

Shared: Tek kişi seyahat ediyor ve başka biri ile oda paylaşmayı kabul ediyorsanız.

Double: 2 kişi seyahat ediyor ve aynı odada konaklamak istiyorsanız.

Triple: 3 kişi seyahat ediyor ve aynı odada konaklamak istiyorsanız.

3) Passenger Data: seyahat edecek kişilerin yaşını belirtin (bu bilgi belli yaş altında ve üstünde uygulanacak indirimler için gereklidir)

4) Option for customising your trip itinerary: Tur programının tamamına katılmak için “brochure tour” seçeneğini tıklayın. Tur programının sadece belli bir bölümüne katılmak istiyorsanız “flexible tour” opsiyonunu seçin ve manuel olarak seyahat programının başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayın.

5) Complete your trip with any of our options: Bu kısımda tur programınızın başlangıç veya bitiş şehrinde ekstra geceleme ekleyebilirsiniz.

Standart tur programına (Brochure Tour opsiyonu) katılmanız durumunda turun başlayacağı şehire varışta havaalanı-otel transferiniz tur ücretine dahildir. “Flexible tour” opsiyonu ile tur programını değiştirmiş yolcular için bu hizmet ekstra ücrete tabidir. Her iki seçenekte de turun bitişinde otel-havaalanı transferleri fiyata dahil değildir ve ekstra servis olarak eklenmeleri gerekmektedir.

6) Estimate your tour: Bu kısımda “quote your tour” butonunu tıklayarak fiyat teklifinizi hemen görebilirsiniz.

Size özel seyahat programını ve fiyat bilgilerini kaydetmek ve teklifinizi daha sonra kolaylıkla tekrar ulaşmanızı sağlayacak referans numarası ile beraber mail yolu ile almak istiyorsanız “quote identifier” opsiyonunu tıklayabilirsiniz.Rezervasyonu kesinleştirme:

www.panoramaglobal.net sitesinde bulunan “rezervasyon yap” opsiyonunu seçerek rezervasyon formuna ulaşabilir ve Europamundo.com’dan mail adresinize gelen “quote identifier” referans numarası ile rezervasyonunuzu kesinleştirebilirsiniz.

Europamundo.com’da listelenen tur ücretleri, uçak bileti hariç fiyatlardır. Uçak bileti rezervasyonu isteğe bağlı olarak tur programı rezervasyonunu tamamladıktan sonra www.panoramaglobal.net üzerinden mail yolu ile yapılabilir.


europamundo.com'a git